Oryginalne naszyjniki dzięki którym wyróżnisz się z tłumu

09-09-2020

Piękna a przede wszystkim oryginalna biżuteria to element kobiecej garderoby dzięki któremu my panie czujemy się wspaniale, a każda nawet codzienna stylizacja nabiera odpowiedniej oprawy. Odpowiednio dobrany naszyjnik z kamieni potrafi sprawić, że zwykła biała bluzka stanie się bardziej elegancka. Drogie Panie teraz nastały takie wspaniałe czasy, kiedy do jeansów można nosić szpilki a do zwykłego białego t-shirtu naszyjnik z kamieni i nie jest to żadnym faux paux. Mamy dla Was propozycje jakie kamienie wybrać aby dopełnić swoją codzienną stylizację a także taką na wieczorne wyjścia. Naszyjnik z hematytu to świetny wybór, gdyż wspomniany kamień półszlachetny może przyjmować różne , ciekawe formy co bardzo oryginalnie wygląda we wszelkiego rodzaju naszyjnikach czy wisiorach.

 

Hematyt określany jest mianem kamienia mocy, lub nazywany jest kamieniem wojowników a także kamieniem szczęścia. W starożytnym Babilonie był noszony przez żołnierzy i traktowany jako swoisty amulet tak więc drogie Panie nie dość, że pięknie wygląda to może być traktowany jako nasz osobisty talizman. Jeśli wierzymy w sprawczą moc kamieni to taki naszyjnik z hematytu będzie odpowiednim wyborem. Nie dość, że pięknie wygląda dzięki swojej ciemnej, połyskliwej barwie to noszony w formie naszyjnika czy też wisioru będzie ciekawie dopełniał nasz codzienny look.

 

Drugą propozycją naszyjnika z kamienia jest biżuteria z wykorzystaniem jadeitu. Ten „zielony piękniś” to minerał, który należy do grupy minerałów rzadkich. Swój piękny zielony kolor zawdzięcza związkom żelaza i chromu jakie zawiera ale my nie o tym……jadeit to wspaniały kamień, który często wykorzystywany jest w jubilerstwie do tworzenia pięknych naszyjników i ozdób na nasze szyje i nadgarstki. Bardzo ciekawie prezentują się naszyjniki z jadeitu ze srebrnymi dodatkami gdyż połączenie srebra i soczystej zieleni jadeitu doskonale rezonuje. Naszyjnik z jadeitu jest niepowtarzalny ponieważ emanuje przepiękna ferią zielono, miętowych barw i będzie doskonałym wyborem na letnią biżuterię.