Kolorowe naszyjniki dla odważnych kobiet

06-11-2020

Kolorowe naszyjniki dla odważnych kobiet

Prawie każda z Pań uwielbia kolor, uwielbia stroić się w kolorowe ciuchy czy też dodawać sobie szyku kolorową widoczną biżuterią. Najbardziej wyraźnym elementem jeśli chodzi o „błyskotki” są z całą pewnością te noszone na szyi, ponieważ nie tylko podkreślają urodę ale również uwypuklają jej atuty. Chcielibyśmy przedstawić propozycję kilku naszyjników, dodam kolorowych naszyjników, które sprawią że poczujemy się jak królowe balu nawet w codziennym życiu. Pierwszym jest naszyjnik z ametystu kamienia o fioletowej barwie. Ten półszlachetny minerał od czasów starożytnych był bardzo znany i ceniony, wierzono że dawał ochronę przed „złym okiem” oraz zapewniał ogólne powodzenie i władzę. Nie bez kozery jest również umieszczany w brytyjskich klejnotach koronnych. Naszyjnik z tym kamieniem czy też prosty elegancki wisior oprawiony w srebro będzie zachwycał swoją barwą, która może być jasno lub intensywnie fioletowa.

 Naszyjnik z agatu w odcieniach fuksji – obok takiego koloru żadna osoba nie przejdzie obojętnie. Ta intensywnie różowa, wręcz malinowa barwa to kolor niezwykle soczysty i energetyczny. Kobiety które zdecydują się założyć biżuterię w takim odcieniu można uznać za kobiety które nie boją się manifestować swojego stylu.

 Naszyjniki z agatu, bardzo ciekawe minerały przypisane takim znakom zodiaku jak Byk czy Lew a więc osobą silnym, zdecydowanym takim które nie boją się wypowiadać własnego zdania. Naszyjniki z agatów we wspomnianej barwie będą dumnie prezentowały się na kobiecych szyjach , dodadzą ekstrawagancji i zdecydowanego look-u.

Naszyjnik z korala- często określany mianem czerwonego złota a to za sprawą swojej barwy. Naszyjniki z koralem odkryto już całe wieki temu, w czasach starożytnych, kiedy to znajdywano je w grobowcach władców. Koral to nie kamień a „kwiat morza” symbolizujący dostatek i siłę, mający moce ochronne. Dzięki swojemu urokowi i niebanalnej symbolice to doskonały materiał na wyroby jubilerskie. Kobiety, które chcą poczuć się dostojnie chętnie ubierają naszyjniki z korala, wisiory z dodatkiem złota oraz broszki .