Gdzie najlepiej kupić biżuterię – jak wybrać sprawdzony sklep?

12-12-2019

Przy dzisiejszej ogromnej  ilości  biżuterii jaka jest dostępna na naszym rynku, zakup biżuterii czy też elementów do jej samodzielnego wykonania wbrew pozorom nie jest taki prosty. Jak wiadomo na całym Świecie są tysiące miejsc sprzedających „błyskotki” ale warto pamiętać, że jeśli sami dobrze nie znany się na kamieniach szlachetnych i półszlachetnych łatwo możemy paść ofiarą naciągaczy, którzy będą nam mydlić oczy jak wspaniałe produkty nam sprzedają. Często jest tak, że wybrany przez nas sklep ma w swoim asortymencie produkty: naszyjniki, bransoletki, przywieszki tylko przypominające swoją fakturą te oryginalne, są niemal identyczne, ale jednak tylko na pierwsze wrażenie.

Co zrobić żeby dokonać jak najlepszego zakupu biżuterii

Chcemy państwu doradzić jak dobrze zakupić wymarzony naszyjnik, żeby przez długie lata cieszyć się jego urokiem oraz wygodą noszenia.

W dzisiejszych czasach biżuteria jest niezbędnym dodatkiem do modowych kreacji. Projektanci prześcigają się w doborze do swoich kolekcji przeróżnych form biżuterii; wymyślnych ogromnych kolczyków, niestandardowych broszek, jak również najmodniejszych w ostatnich sezonach sznurach pereł.

Przy podejmowaniu decyzji o zakupie  naszyjników z kamieni półszlachetnych musimy skupić się na najważniejszych kwestiach dotyczących potrzeb oraz trwałości naszyjników oraz najważniejszej wygodzie w noszeniu upatrzonego naszyjnika.

Jak dobrać odpowiedni naszyjnik

Przy wyborze naszyjników najlepiej zawsze do końca przeczytać opis, w którym są podane wymiary kamieni w naszyjniku. Opis  może zobrazować jak duży to jest naszyjnik i czy na pewno nie jest zbyt masywny do naszej postury. Gdyż zdjęcie nie zawsze do końca zobrazuje jak dany naszyjnik wygląda w rzeczywistości. W naszym sklepie Abigo zapięcia przy naszyjnikach są metalowe w większości są to tradycyjne karabińczyki, chociaż bywają także zapięcia magnetyczne, takie informacje również podawane są w opisach. W naszym sklepie 98% naszyjników są przygotowane do noszenia, każdy naszyjnik z zapięciem jest "supełkowany" co zapewnia komfort osobie która go zakłada, że w przypadku jego zerwania cały naszyjnik nie zostanie zniszczony.  

Gdzie najlepiej kupić wybrany naszyjnik

Zakupów zawsze najlepiej dokonywać z  osobą, która ma doświadczenie w tym temacie lub wybrać się do miejsca poleconego, w którym pracują osoby pomocne, z rozległą wiedzą na temat sprzedawanych kamieni a przede wszystkim uczciwe i rzetelne. W naszej  hurtowni  biżuterii Abigo  postaramy się dołożyć wszelkich starań zarówno telefonicznie jak również osobiście, aby każda klienta otrzymała wymarzony upatrzony na stronie naszyjnik i była z niego zadowolona.   

Hurtownia biżuterii Abigo  to miejsce z wieloletnią tradycją, rodzinny biznes, marka sama w sobie. Miejsce, w którym dba się o klienta i przede wszystkim miejsce, w którym kupimy produkty sprawdzone albowiem jest to bezpośredni importer. Hurtownia kamieni półszlachetnych Abigo posiada w swoje ofercie nie tylko gotowe naszyjniki z kamieni, pereł czy korala ale również sznury do własnej produkcji wyrobów biżuteryjnych.

Jeśli nie posiadamy odpowiedniej znajomości na temat kamieni półszlachetnych warto wybrać się do tego miejsca, gdzie dodatkowo możemy otrzymać cenne uwagi od sprzedawcy jak w przyszłości kupować tego typu produkty. Jeśli jednak mieszkacie drogie Panie  zbyt daleko aby wybrać się osobiście  zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego. Drogie Panie na pewno  w trakcie poszukiwania jakiejś ciekawej biżuterii w sieci należało by zwrócić uwagę czy dany sklep może posiada jakiś sklep stacjonarny. Wtedy zawsze możemy bardziej zaufać takiemu sprzedawcy. Dokonując zakupu zawsze sprawdźmy czy istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru oraz czy przy formie płatności jest bezpieczna kwestia płatności za pobraniem.